Hakkımızda

Rivo Güvenlik Sistemleri, kalitesinden ödün vermeyen Dahua Technology, Gwsecu, Shenfei, Racksis, TVT Digital markalarının Türkiye Distribütörü olup, çözüm ortaklarıyla birlikte elektronik ve güvenlik alanında hizmet vermektedir.

 

Dahua Technology, Çin'de 200'den fazla ofisin yanı sıra, müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için 54 denizaşırı yan kuruluş ve Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa, Afrika ve diğer bölgeleri kapsayan temsilcilikler kurmuştur. 16.000’den fazla çalışanın %50’den fazlasının Ar-Ge’ye katılım gösterdiği Dahua Çözümleri, ürün ve hizmetleri 180'den fazla ülke ve bölgede uygulanmaktadır.

 

Rivo Güvenlik sistemleri, 60 kişilik kadrosu ile 2500 bayiye, 4 Bölge Müdürlüğünden Dahua Technology Ürünlerini tedarik etmektedir.

 

Devlet Malzeme Ofisi genel katalog firması olarak Türkiye genelindeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarına bayilerimiz aracılığıyla hizmet vermekteyiz.

 

Rivo Güvenlik Sistemleri olarak 2014 yılından bu yana yeni teknolojilerin yer aldığı tüm ISAF Fuarlarına katılmanın gururunu yaşamaktayız.

 

Siz değerli müşterilerimizin projelerine zamanında cevap verebilmek için geniş bir stok yelpazesine sahip olan firmamız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi anlayışı ile her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Rivo 2022. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay.

WHATSAPP DESTEK