Hastane

Hastane Çözümleri

 

Arka Plan


Ağ iletişim teknolojisinin hızla gelişmesi ve tıbbi teknolojinin sürekli iyileştirilmesi, güvenlik bilincinin ve kurtarıcı kabiliyetin güçlendirilmesi, daha sonra tedavi için rahat bir ortam oluşturulması ve bilgi ve akıllı tıbbi sistemin oluşturulması ile sağlık sektöründen daha fazla odaklanılmaktadır.

Hastane, çeşitli insanlarla geniş akışlı olduğu bilinmektedir. Ayrıca, bazı yerlerde, tıbbi kurumlar ve hastalar arasındaki ilişki zorlanmaktadır, bu potansiyel faktörler, personel ve hastaların kişisel güvenlik ve hastane güvenliği yönetimini tehdit etmektedir.

 

Çözüm


Sağlık sektörünü derinlemesine analiz ettikten ve anladıktan sonra, TVT, tıbbi kapsamlı sürveyans çözümünü başlatır;

Gözetim Sistemi: video izleme, akıllı analiz (VCA), alarm sistemi, erişim kontrolü ve bir erişim kartı çözümü içerir.

Uzaktan tıbbi sistem: bebeğin uzaktan ziyaretini, yoğun bakım ünitesini uzaktan ziyaret etmeyi, çevrimiçi uzman danışmanlığını vb.

 

Müşteri avantajları


Tam yerleştirme:: Kamerayı, hastanedeki tüm video gözetimi ile çevre, giriş, iç aktivite alanı ve koridorlar, ayaktan tedavi / yatış izni, asansör / yangın geçişi, park alanı vb.
Akıllı analiz: çevre etrafında saldırı tespit, lobide insanlar sayma, anormal davranış algılama, LPR park yönetimi, yüz tanıma ve kara liste yüz veritabanı karşılaştırma, alarm bağlantı kontrol sistemi ve erişim kontrol sistemi.

Özel uygulama: yüksek tanımlı cerrahi öğretim, bebek uzaktan ziyaret, yoğun bakım ünitesinden uzak ziyaretler ve çevrimiçi uzman danışmanlığı, tıbbi eğitim ve vaka çalışması.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Rivo 2022. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay.

WHATSAPP DESTEK