Topluluk

Topluluk Çözümleri

 

Arka Plan


Artık çok daha iyi bir yaşam kalitesi ile, insanlar evlerinde dış iletişim, bilgi servisi ve güvenlik ve mülk yönetimi konusunda giderek daha fazla endişe duyuyor. Çeşitlendirilmiş, güvenli, rahat ve rahat bir yaşam ortamına sahip konut topluluğu, çoğu aile için ideal hedef haline gelir.

Video gözetleme, Araç yönetimi, görüntülü interkom ve dijital devriye sistemleri nispeten bağımsızdır, sistem entegrasyonunu zorlaştırır, daha sonra Topluluk yöneticilerinin yönetmesi için büyük bir sorun olur.

 

Çözüm


TVT, sahibinin ve yöneticinin günlük ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra, video gözetim sisteminde çoklu koruma çözümü üssü geliştirdi.

HD Kamerayı, ilk koruyucu bariyer olarak ana girişlere takın, ayrıca akıllı kamerayı önemli bir alana yerleştirebilirsiniz.

Her katta asansör lobisinde kamera ve ana giriş ikinci bariyer olarak monte edin.

Bunun yanı sıra, premier önlem, görsel interkom, dijital devriye ve Araç yönetim sistemi ile birlikte, idari ve güvenlik personeli çeşitli durumlara hızlı bir şekilde cevap verebilir ve aynı zamanda acil durumdaki gerçek koşulları doğru bir şekilde açıklayabilir.

 

Müşteri avantajları


Akıllı yönetim: yeni teknoloji ve güvenlik sistemine güvenin, insani maliyet ve insan yönetiminin neden olduğu belirsizliği azaltın, yönetici seviyesinin hizmet kalitesini ve verimliliğini artırmasına yardımcı olur

Uzaktan evde bakım: Ev sahipleri evde video gözetimi yapabilir, uygun güvenliği sağlayabilir ve yaşlılar ve çocuklardan sonra uzaktan bakabilirler.

Ek servis: en son çerçeve ile, çeşitli veri arayüzü, en son IOT, mobil internet ve ICT erişerek, rahat ve rahat bir akıllı topluluk olarak yükseltebilirsiniz ayrılmıştır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

© Copyright © Rivo 2022. || Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay.

WHATSAPP DESTEK